Postovani, dr mi je prepisao bromokriptin radi zaustavljanja mleka (bila sam prinudjena da prestanem sa dojenjem zbog bolnickog lecenja, a i beba je napunila godinu dana) . Deset dana sam pila po dve tablete, od tada je proslo nedelju dana i dobila sam menstruaciju (i vreme je) , ali u jedva vidljivim tragovima. Da li je to uobicajno posle uzimanja ovog leka? I da li bi trebalo da se javim ginekologu sto pre? (trudnoca je iskljucena kao uzrok oskudn menst,)

    Odgovoreno: 05. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Bromokreptin nece da deluje negativno na menstruaciju, proverite hormonski status i uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.