Postovanje. . Imam jedno pitanje. . Zadnju menstruaciju sam dobila 2. 9. A sad vec 4. 10. I jos je nisam dobila. . Sex je sa i bez kondoma ali uvijek pazimo. . Imamo bebu od 8 mjeseci i rodena je na carski pa nam je to veliki razlog zbog cega nesmijemo imati jos brzo drugo dijete. Vec tjedan dana imam gusti bijeli iscjedak i gačice moram promijeniti 4 puta na dan jer imam osjecaj ko da se popiškim a stalno mi nesto curi od dolje. . Pomoc. . Jesam li trudna? Da jos dodam. . Oko 14. 9. Sam imala sluzav krvav-smedkasti iscjedak svega jedan dan. Hvala.

    Odgovoreno: 05. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, inace vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverli da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com