Pozdrav svima, hteo sam da pitam za savet. . . Nemam neko preterano seksualno iskustvo, imao sam svega tri devojke sa kojima sam imao odnos i na osnovu iskustva koje imam sa prethodne dve, zabrinut sam za zdravlje moje sadašnje devojke. Dok imam seksulani odnos sa njom osjećam neprijatnost na svom polnom organu, jer ona ima neku kiselnost i u vagini i u ustima dok me oralno zadovoljava. Iz ranijeg iskustva sa druge dve devojke, nisam imao sličan problem. . . To nije uvjek baš tako, ali nekada je baš bolno. Da li je to normalno? Usled čega se dešavaju takve stvari? Da li da joj predložim odlazak kod lekara, ne znam šta da joj kažem, citao sam da je kiselost uzrok raka, pa sam zabrinut za nju. Njoj je 21 godina, neprijatno mi je da joj bilo sta kazem, dok se pre dobro ne raspitam. . . Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 03. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da joj predlozite da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi proverili da li ima upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com