Mojoj cerki koja ima nepunih 17 godina vec drugi mesec sredinom ciklsa javlja se braon sekret koji traje 4-5 dana (u pocetku bude ruzicast, a kasnije tamno braon) . Ciklus joj je obicno 32, 33 dana, aovaj sekret se pjaljuje negde 15. , 16. Dana. Veoma sam zabrinuta. Nameravam da je odvedem kod ginekologa, ali se ona protivi. Inace ima vezu od 2 godine i imala je sesulne odnose. Ona tvrdi da su uvek koristili zastitu.

    Odgovoreno: 03. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno ima hormonski poremecaj koji treba ispitati, takodje da uradi uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi proverila da li ima cisticne jajnike.