Postovani doktore, moj problem je sljedeci: tokom odnosa desava se da na prezervativu ostaju komadi neceg bijelog. To se desava kod 90% odnosa. Ti bijeli komadi su trosne konzistencije, kao mladi sir, i pomijesani sa malo sluzi. Ne osjecam nikakve bolove ni nelagodnost. Ne znam da li ima veze s tim, ali ponekad na donjem rublju primjetim nesto gumeno, pod prstima je ljepljivo i razvlaci se. Ili mi se desava da iz vagine odjednom iscuri veca kolicina tecnosti bez mirisa. Inace konstantno imam bijelo pranje, a tokom ovulacije je pojacano. Jedini problem koji sam do sad imala bio je colpitis

    Odgovoreno: 01. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Sve sta ste spomenuli je posledica upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com