Postovani, imam problem vezan za menstruaciju. Naime zadnja menstruacija mi je pocela 5og sept a odnos sam imala 13og sept. Nezasticen ali smo se koristili metodom prekinutog snosaja pri cemu nikako nije doslo do ejakulacije unutar materice. Prije posljednje menstuacije imala sam 6og avgusta. 29. Sept sam dobila jako slab smedji iscjedak sa blagim grudicama i vidljivim matricnim tkivom koje je normalno prilikom ljustenja zida materice prilikom menstuacije. Jos uvijek imam taj iscjedak i primjetim ga kad odem na ws u blazem obliku (vec 3ci dan) . Zanima me da li ima mogucnosti trudnoce. Da naglasim d aprije ovog odnosa odnos nisam imala pune 3. 5 godine. Jako sam nervozna jer se bojim trudnoce, osjecam zujanje u usima i blagu mucninu sa hladnocom po tijelu i tremorom. Vjerovatno zbog stresa. Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 01. 10. 2013.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste trudni, savetujem vam da proverite hormonski status, i da uradite uz pregled posle 22 dan ciklusa da biste proverili da lui su vam cisticni jajnici.