Postovani, kao sto vidite mlada sam, sa momkom sam vec dvije godine nedavno smo se odlucili da spavamo zajedno, nevinost sam izgubila postepeno posto je jako bolilo prvi put prestali smo ali sam krvarila, drugi put takodje nismo uspjeli da imamo pravi sex ali sam opt krvarila, nakon toga iako je bilo bolno odlucila sam da se strpim i bilo je ok uspjeli smo to ucinit, ali ima jedan problem vec dva, tri puta smo imali sex i u pocetku jeste malo bolilo ali je poslije proslo a poslije sexa sam primijetila da krvarim ne obilno tek neke tri cetiri kapi, sto bi moglo biti? Da li ej to normalno sozbzirom na to da sam tek nedavno izgubila nevinost ili je to neka bolest, i moj momak je takodje bio nevin to znaci prvi put je spavao samnom a i koristili smo kondom, nisam isla ginekologu ali se uveliko nadam da cete mi vi pomoci. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 30. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Desava se, normalno da po malo prokrvarite, ako za mesec dan ne prestane krvarenje i smetnje, javite se vasem ginekologu da vas pregleda.