Postovani, vec sam vam pisala oko ucestalog mokrenja, koje nije praceno peckanjem ni bolom, a nalaz urina je u redu. Savetovali ste da idem na kolposkopiju i uradim briseve, pa se sada javljam da vam kazem da sam pre nedelju dana radila kolposkopiju (nalaz uredan) , , ultrazvuk (nalaz uredan) , vs (3. I 6. Grupa, koristim polyginax trenutno) , papa je dobar. Da li mozda urea plazma ili hlamidija mogu biti izazivaci mokrenja?

    Odgovoreno: 30. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Cim imate 3 i 6 grupu sekreta, znaci da imate mesanu infekciju i nemoze nalaz da bude uredan.
      proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , polyginax vagin. Je dobra terapija ali nije dovoljna, ponovite kolposkopski pregled.