Postovani, vezano za moje pitanje oko pilula diane-35, nije mi samo jasno kako drugu kutiju pocinjem opet od petog dana kad sam pre dok sam pila pravila pauzu 7 dana i pocinjala osmi dan bez obzira da li mi ciklus jos traje ili ne?! Unapred hvala na odgovoru! Ana

    Odgovoreno: 30. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Lakse ce da vam bude kad racunaste od petog dana ciklusa, obzirom da mozete da krvarite posle 2 dana ili 3 dana a neke zene cak posle 4 dana, zato vam lakse da racunate od petog dana ciklusa.