Postovani, danas mi je 38 dan ciklusa i jos uvek nisam dobila menstruaciju, radila sam test 33 dana ciklusa i bio je negativan, poslednju menstruaciju sam imala 22 avgusta, i posle menstruacije, tacnije na deseti dan ciklusa sa partnerom sam imala odnos, partner nije ulazio u vaginu, vec smo imali neku vrstu petinga, plasila sam se da nije ulazila predsemena tecnost, mada sam se brisala u toku odnosa vlaznom maramicom, eto test sam radila i negativan je, da li je mogce da je doslo do zaceca? To je prvo pitanje, a drugo pitanje je da danas na 38 dan ciklsa iako jos nisam dobila, bila sam sa partnerom na isti nacin, znaci usao je par puta, i isto peting po klitorisu i ejakulirao je dalje od mene, da li je moguce da dodje do zaceca iako jos nisam dobila menstruaciju, da li je potrebno da popijem tabletu za dan posle? Izvinite na opsirnosti i hvala unapred na odgovoru, molim vas ako mozete da mi opsirnije kazete kakve su mogucnosti i sta da radim. Pozdrav za vas.

    Odgovoreno: 29. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, verovatno imate hormonski poremecaj, nema potrebe nista da pijete, savetujem vam da proverite hormonski status, i uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.