Bila sam na pregledu kod ginekologa skoro i rekao je da nemam nista i da nisam bolesna, ranije mi se javljalo da pre nego sto treba da dobijem ide braonkasta tecnost koja se oseca neprijatno ali sada od poslednje posete ginekologu (dao mi je da stavim dole 6 vaginaleta, pa opet 6 zbog neprijatnog mirisa) i kada sam dobila posle toga evo vec 10 dana ide ta braonkasta smrdljiva tecnost bas neprijatnog mirisa, da li imam neku infekciju ili nesto i kako se to leci (bila sam kod ginekologa pre mesec dana) (od tada sam i krenula da pijem pilule protiv trudnoce koje mi je ginekolog dao da pijem od kada me prestane menstruacija pa dok en popijem kutiju pa opet kada me prodje da nastavim dalje isto tako)

    Odgovoreno: 29. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com