Postovani menstruaciju sam dobila na vreme. Medjutim, i ako su uvek bolne i obilne ovog puta je bol bio znatno veceg intenziteta u vidu grcenja materice i stomaka bolnog na dodir. Bol je trajao dva dana. Sto se tice krvarenja, prvi dan je bio u vidu krvnih ugrusaka, a druga dva dana je krv bila crna i gusta, sto mi se pre nije desavalo, a menstruacije su trajale 5-6 dana. Zanima me sta je u pitanju jer vec nekoliko meseci pokusavam da ostanem u drugom stanju. Molim za vas odgovor.

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estyradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) , uredite i uz pregled posle 22 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cistici jajnici.