Dobar dan! Bila sam da vadim bris i bila mi je 6 grupa, dobila sam lactogyn kapsule i canesten kremu spolja. . U medjuvremenu sam dobila al kao oskudna mestruacija (redovne su na 32/3 dan) koja mi ide vec 10-ak dana. . . Inace mi traju 6/7 i idu normalno. . . A prosli mesec sam isto imala malo slabiju, a sada je kao sekret malo vise. . Jel to zbog hormona ili treba da se zabrinem? Hvala

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, erstradiol, progesteron, 7, 14, 21, dan ciklusa) .