Postovani, obracam vam se da mi ako mozete odgovorite sta da radim. Imam 45 godina. Do pre dva meseca mesecne cikluse dobijala sam takoreci skoro na vreme. Medjutim u poslednjih dva meseca, na svake tri nedelje dobijam strasne, obilne izlive. To traje cetiri do pet dana pa se smiri, i tako opet. Sta da radim, da li da uzimam neke lekove na svoju ruku ili da idem kod lekara? Da li je to normalno? U nadi da 'ete mi odgovoriti srdacno vas pozdravljam gordana j. Kraljevo

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno je doslo do hormonskog poremecaja, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i proverili hormonski status.