Ovako, zadnji put sam dobila 3. 9. 2013, i trajalo je kao i uvek 3-4 dana, 16-og je poceo da mi se pojavljuje krvavi iscedak i trajao je nekih pet dana u obliku sluzi, samo se desavalo kada sam isla u toalet i imala sam bol u glavi, sada vec 3ci dan imam beli iscedak, bez mirisa i imam po nekad blazi bol u stomaku, osecam umor u toku dana, po malo zna da me zaboli u dnu ledja. . . Posto sam zadnji put dobila 3ceg, sad bi trebala dobiti 31, ali obicno 7-8 dana pre nego sto treba da dobijem grudi mi jako nateknu i bole me, sada taj sintom nemam iako je vreme za to. . Da li je uzrok macina trava koju pijem vec 2gi mesec? Ili nesto drugo inace godinu dana sam u braku i naravno imamo u planu dete. . Trenutno nisam u mogucnosti da posetim ginekologa zato se obracam ovde. Hvala

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com