Postovani, imam 45 godina i jasno mi je da sam u perimenopauzi. Zadnju menstruaciju sam imala 31. 7. I bila je produzena, trajala je 13 dana. Na pregledu mi je receno da je sve u redu, nema cisti, materica glatka. Dobila sam orgametril i pila do 22. 8. 1x1, a posle do 31. 08. 2x2. 23. 09. Mi se pojavio braonkast iscedak koji traje evo vec treci dan. Dakle, redovnu menstruaciju nisam jos dobila mada imam bolove kao da je prisutna. Da li je moguce da se za kratko vreme nesto iskomplikovalo? Unapred zahvalna. . .

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, verovatno imate hormonski poremecaj, uradite uz pregled posle 22 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com