U 9toj nedelji sam uradila abortus sa blizancima, krvarila sam prvih 6-7 h posle mi je dr na ultrazvuku utvrdio da je sva ta krv ostala u materici, i primala sam onjekcije to je bio 4 dan od abortusa. 2 da od onjekcija sam prokrvarila, i jos uvek krvarim, ne obilno kao na pocetku, sad mi je 15 dan. Da li je to normalno da toliko krvarim dugo? I da li je tu mozda doslo do infekcije posto nisam odmah krvarila? Kako da se cuvam infekcija?

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, ako nemate temperaturu ni bolove i ne krvarite obilno, desava se da malo duze traje oskudno krvarenje, savetujem vam da se javite ponovo vas ginekolog da vas pregleda za svaki slucaj. .