Postovani, izvinjavam se sto opet pisem, ali vas molim da razumete da je ovaj poziv za pomoc preko interneta zaista meni neophodan zato sto kog ginekologa mogu tek za 20 dana. . . . Javljam se u vezi ovog pitanja http: //www. Stetoskop. Info/pitanje-za-lekara-120548-answer. Htm, jos uvek mi nije pocelo pravo krvarenje, ima samo na toalet papiru braon sekreta, nekada tamno crvenog, i sasvim malo sveze krvi, ali je uglavnom dosta braon i imam blagi bol u jajnicima. Zabrinula sam se da nije mozda implantacijsko krvarenje, ali vi ste mi rekli da nisam trudna. . . Molim vas recite mi sta bi ovo moglo biti. . . Ili je posledica escapelle, zaista se plasim. . .

    Odgovoreno: 25. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #120613

    • Postovani molim vas pomozite mi imam vec vise od godinu dana problom sa kandidom i vadinalno i to u velikom broju.Koristila sve i svasta nista mi nije pomoglo imala neprestani svrab vagine i anusa sekret je sirast zelene i bele boje.Pocela da mazem daktanol krem to me je malo smirilo .Moje pitanje sada je dali kandida utice na menstrualni ciklus jer.proslog meseca kasnilo mi nekoliko dana i imala menstruaciju sama kad obrisem tolet papiru prosli mesec imala 16.02.2023sada dobila 11.03.2023 krenulo malo kao tamno braon pa neki put malo sveze krvi ali isto samo na tolet papiru pa me interesuje dali je to zbog kandide.Unapred doktore hvala na odgovoru