Postovani, 4. 7. Imala sam operaciju gde mi je odstranjen desni jajnik. Moja dijagnoza je laparotomia suprapubica transversalis sec pfannenstiel; adnexectomiam dex102011, biopsio omenti, lavage cavi abdominis, daringe cavi douglasi. Nakon mesec i po sam prvi put imala sexsualne odnose, medjutim 22. 9. Tokom sexa sam krvarila, bez bolova. Prilikom narednog odnosa, sledeceg jutra, krvarenja nije bilo. Na kontroli koja je bila 16. 9. Sve je bilo u redu. Poslednji ciklus sam imala 4. 9. Pozdrav

    Odgovoreno: 25. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .