Postovani, ako su menstruacije redovne, stizu na svakih 26/27 dana (traje 5 dana) , da li postoji mogucnost da se ovulacija uopste ne odigrava, jer nema simptoma ovulacije, a nikada nema ni plodne sluzi? Prva 2 do 3 dana menstruacije su obilne i ima dosta ugrusaka. Hvala, iva

    Odgovoreno: 25. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusai prolactin samo 14 dan ciklusa) .