Bila sam kod moje doktorke, ali ona nista od tih nalaza mi nije uradila, ja sam trazila uput za narodni front da uradim detaljne preglede, neznam dali ce mi to pomoci. Inace menstruacija vec dve godine mi nije redovna, dobijam uvek ranije ili kasnije i strasno je bolna, desavalo mi se i da umesto krvi ide nesto kafenkasto?

    Odgovoreno: 25. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusai prolactin samo 14 dan ciklusa) .