Molila bih vas za pomoc, 18 sam imala kiretazu i krvarenje tog dana je bilo normalno, doktorka mi je prepisala da pijem antibiotike baktrim i kapi za skupljanje materice, posle dva dana krvarenje se smanjilo skroz i nastali su grcevi u stomaku i temperatura od 38, trece noci sam pocela da krvarim veliku kolicinu ugrusaka pracenih bolovima i grcevima na 5 minuta i spustila mi se temperatura na 37, doktorku sam zvala i rekla mi je kako to nije nista opasno da je to normalno medjutim ja sam insistirala da dodjem na kontrolu i uradila mi je vaginalni ultrazvuk gde je uoceno zgrusavanje krvi. Posle ultrazvuka dali su mi neku inekciju iza skupljanje materice i rekla mi je da ako u roku od 4-5 dana krvarenje ne prodje da dodjem i da ce mi mozda raditi vakum da mi pokupe krv, sinoc mi se desila ista prica opet zgrusana krv ali mnogo manje danas maalo malo krvarim. Htela bih da vas pitam dal ima razloga za brigu i za moje zdravlje molim vas da mi objasnite proces i sta se to zaista desava imam li razloga za brigu a juce sam ispila antibiotike pa me brine dal treba jos da pijem dok mi traje ovo krvarenje. Molim vas za odgovore. Hvala

    Odgovoreno: 25. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da nastavite sa antbiotskom terapijom jos 7 dana, ako budu nestala temperatura, grcevi i krvarenje onda bez brige, u protivnom javite se vasem ginekologu da vam uradi revizija vakumom.