Treba mi vasa pomoc. . . Zadnja menstruacija: 06. 09. Menstruacije su mi na 25, 26 dana. . . Sada, 16-ti dan ciklusa, posle odnosa pojavile su se par kapi krvi i imam bolove u stomaku. . . Bol traje vec 3 dana i menja intenzitet, malo prestane, pa opet boli jako i tako u krug. . . Danas sam posetila svog ginekologa koji je uradio sve preglede i kaze da je sve u najboljem redu. . . Moguce je da se cistim posle ovulacije ili je u pitanju bas, bas rana trudnoca. . . Vrlo mi je cudno ovo, stvarno ne znam sta je u pitanju. Da naglasim, radim na bebi vise od 3 godine, radila sam svakakve analize i sve je u redu i kod mene i kod muza. . . Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski peregled zajedno sa cerviklanim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervitis) . Sto se tice vas ciklusa on nije uredu cim je na 25-26 dana, zato vam savetujem da uradite uz pregled polsel 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7. 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com