Zaboravila sam da napomenem da imam temperaturu vec nedelju dana oko 37, 2 i nece da prodje. Takodje kasljem po malo. A pre 2 nedelje sam primala penicilin jer su mi malo natekli bili krajnici. (postavila sam vam pitanje za ono crvenilo na ulazu u vagini i kao te bubuljice) ne morate oba odgovora objaviti, napisala i ovo mozda i to nesto znaci.

    Odgovoreno: 24. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cerviklanim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .