Postovani, ja sam popila pilulu escapel za dan posle tacnije 16h nakon rizicnog odnosa i 10 dana posle sam dobila krvarenje koje je u pocetku bilo oskudno, posle je postalo kao menstruacija i imala sam sve simptome pms, vi ste mi rekli da je to krvarenje menstruacija. To krvarenje se javilo 2. 9. 2013 a ja sam trebala regularno da dobijem 6. 9. 2013. E sada 22. 9. 2013 opet mi se javilo neko krvarenje 7 dana pre ocekivane menstruacije i boli me stomak kao kada dobijem, zanima me da li je to nesto opasno? Inace, moram da naglasim da sam od 16. Do 21. 9. Bila u italiji i kupala se u hladnom moru takodje sam jako prehladjena. . . Juce sam dosla iz italije, bila sam tamo 7 dana i danas se javilo to krvarenje. Da li se to moze desiti od promene klime, posto su mnoge moje drugarice tamo dobile po 10ak dana ranije?? Ili je moguce da sam trudna? I kada je pukao kondom nije bilo ejakulacije. Hvala

    Odgovoreno: 22. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, desava se da imate privremeno poremecene menstruacije posle pilulu escapel, ako vam se ne stabilizuje ciklus, proverite hormonski status.