Da li je moguce da grudi nastave da rastu u 21 godini, ili je hormonalni poremecaj pa me grudi bole, a menstruacija mi kasni 8 dana, prethodni put kasnila je 20 dana, a jednom sam dobila 4 dana ranije. Odnose imala nisam, jer sam jos uvek nevina.

    Odgovoreno: 22. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite ultrazvucni pregled posle 22 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.