Postovani, kako sam u postupku vto, dr me je uputila na zatvaranje jajovoda zbog sumnje na hydrosalpix. To je uradjeno, ali sada nakon 3 meseca, se jasno na uz uocava hidrosalpinx, koji raste. Interesuje me o cemu se radi? Pre laparoskopije se na uz nista nije videlo, a sada je vidljivo i da li to moze omaetati sam postupak vto i rad jajnika?

    Odgovoreno: 20. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled da bi ste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cervicitis) , vas lekar ce da odluci da li ce ometati postupak vto.