Poštovani doktore, u devetom sam mesecu trudnoće, ovih dana imam pojačan sekret, pomalo i svrab i peckanje u predelu vagine. Od svog ginekologa sam dobila polygynex vaginalete i mogu reći da mi na neki način pomažu. Pošto za neki dan imam zakazanu kontrolu, mene zanima da li smem da koristim flogocid mast, jer u predelu prepona nakon brijanja imam crvenilo i zbog toga mi je bas neprijatno? Unapred vam hvala. . .

    Odgovoreno: 19. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Nece vam pomoci za crvenilo jer flogocid mast ublažava upalne procese na koži i služokoži (akne, bubuljice, urasle dlake, urasli nokti, ekcemi, oderotine, ojedi, svrab. . .) .