Postovani, menstruaciju sam dobila 05. 08. Koja je trajala 5 dana, 5-tog dana sam imala nezasticen odnos, i moj suprug je svrsio u meni. . . Do sledece menstruacije smo imali jos odnose, ali nije svrsio u meni. . . . Sledecu menstruaciju sam dobila 10. 09. , trajala je 5 dana, da bi poslednji dan menstruacije opet imali nezasticen odnos, i suprug je opet svrsio u meni. . . . Sada nakon nekoliko dana meni je muka, i imam glavobolje vec nekoliko dana. . . Da li je moguce da sam trudna? Samo da napomenem, ovu poslednju menstruaciju koju sam dobila, bila je normalna kao i sve pre toga, nije bilo manje krvi, nego kao i svaki put, jedino sto me sada uopste nije boleo stomak. . . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Retko da do dodje do trudnoce 5-og dana ciklusa, i rano je da se govori o simptomima trudnoce, ako vam izostane menstruacija uradite test za trudnocu.