Postovani, kakvo misljenje imate o progesteronskim kremama? (nivo progesterona mi je nizak, pa bih htela da ga nadoknadim prirodnim putem, ako je moguce) . Hvala i srdacan pozdrav, iva

    Odgovoreno: 19. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #120408

    • Dr Rami Aburas 20. 09. 2013.

      Postovana duphaston tablete mozte da ih uzmite u vreme dok traje terapija seroxat tabletama. Pozdrav

    • Postovani, zahvaljujem se na odgovoru. Takodje bih volela da znam da li se duphaston tablete mogu uzimati u vreme dok traje terapija seroxat tabletama? Nadam se da nema uticaja jednog leka na drugi i obrnuto. Hvala najlepse. Pozdrav, iva