Postovani, na 12. 7 sam imala poslednji pregled zbog kasnjenja mestruacije 30dana. Papa dobra, koposkopija vii nivo sekreta. Dao mi je vaginalete canesten3 i poslednji pregled sekreta je bio u mirnom stanju i svrab je prestao. Sada mi opet kasni menstruacija 30dana i pojavio mi se pojacan sekret. U cemu je problem?

    Odgovoreno: 19. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Vaginalni sekret znak upale i nema veze sa menstrualnim ciklusom, savetujem vam da proverite vas hormoski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com