Zelela bi da pitam imam mijom na materici i vodenu cistu na jajnik. Kada imam mesecni ciklus imam prejakih bolova i krvarim. Dosta sam izgubila krvi i postala sam anemicna. Htela bih da znam dali mogu da ostanem u drugom stanju. Jer su mi rekli da moram matericu da izvadim. Molim za savet

    Odgovoreno: 18. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Mozete da probate da ostanite u drugom stanje, inace vam savetujem da uradite hormonski status, jer ciste su posledica hormonskog poremecaja.