Molim vas da mi prokomentarisete ovaj nalaz lekara kolposkopija: oko oue jod negativna ektopija i zona ree, iza nje manja jod negativna povrsina. Uzet bris na papa. Dg: cervicitis n72. 0 p. S. Danas sam dobila nalaz papa testa i ii je grupa. Koje je znacenje oue i ree zona. Molim za komentar. Unapred hvala andrea

    Odgovoreno: 18. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Vas opis ukazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com