Radjena mi je konizacija grlica materice pre sest dana, nemam bolove. Pomalo krvarim ali tackasto i dobro se osecam. Pitanje moje je koliko dugo mogu da krvarim bez razloga za brigu, koliko ne smem da sedim, kada otpadaju konci i kada mogu da se vratim svom poslu s obzirom da tamo nemam fizickog napora vec samo sedenje. Za sada se cuvam vecinom lezim i naravno trudim se da sve bude uredu ali me zanima koji su i od simptoma koji bi mi ukazivalo da hitno treba da se javim doktoru i da nesto nije u redu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Desavaju se oskudne krvarenja, i to moze da traje do sledeca menstruacija, ako nemate bolove, temperaturu ni jake krvarenje onda nije nista opasno, mozete da radite ne teske fizicke radove posle 2 -3 nedelje.