Poštovani, već nekoliko mjeseci imam gusti žućkasti iscjedak neugodnog kiselog mirisa. U zadnje vrijeme je pojačan. Bila sam kod svoje ginekologice prije dva tjedna te mi je napravila ultrazvuk i rekla da je sve u redu. Uzela mi je bris rodnice za klamidiju koji je bio negativan te mi je dala dvije vaginalete arlilin radip (metronidazol) . Dva dana nakon primjene sve je bilo u redu, iscjetka nije bilo. Međutim nakon ta dva dana ponovno se pojavio u istoj količini kao i prije toga. Danas sam ponovno bila kod nje te mi je ponovno napravila ultrazvuk i rekla da je sve u redu s ginekološke strane i da kontroliram urin jer se vjerojatno radi o urinarnoj infekciji. Mene zanima da li je moguće da se ipak radi o genitalnoj infekciji pa s obzirom na to da iscjedak imam duže vrijeme da se bakterija toliko namnožila da ove dvije vaginalete nisu bile dovoljne? Ili se stvarno radi o urinarnoj infekciji iako nisam upoznata s time da se iscjedak, a naročito ovakav javlja kod urinarnih infekcija. Napominjem da me ništa ne peče dok mokrim. I imala sam bolove u donjem dijelu trbuha koji su nekad bili više lokalizirani na desnu, a nekad na lijevu stranu pa sam pretpostavila da se radi o jajnicima, a ne o mjehuru. Unaprijed zahvaljujem.

    Odgovoreno: 17. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com