Simptomi upale mjehura, samo neugodan miris urina, bez pećenja pri mokrenju pojavili su se u 5. Mjesecu i traju do danas. Osjećam bol i žarenje u donjem dijelu trbuha, ponekad trnci kroz noge. Urinokultura je pokazala prisutnost e. Coli te sam trošila lijek ninur, novuroxim 500 mg 2x1 i nakon toga 30 dana trizolin 400 mg. Nakon terapije nalaz urinokulture je sterilno (2 puta u 8. I 9. Mj.) . Međutim nalaz na clamidiju trichomatis iz uretre (ne iz maternice) je pozitivan a na mikoplazme negativan i već 4 dana trošim doxiciklin belupo. I dalje osjećam pećenje u donjem dijelu trbuha te bolove u donjem dijelu kralježnice, osobito kada sjedim, manje dok hodam ili ležim. Stalni partner se testirao na chlamidiju i nalaz je negativan, takođe je napravio urinokulturu koja je bila sterilna a ja ne mijenjam partnere. Čekam pregled uzv bubrega i mjehura zakazanog u 12. Mjesecu. Papa test u 6. Mjesecu je pokazao samo prisutnost bakterija i gljivica pa ga trebam ponoviti za 6 mjeseci. Trošila sam ginodaktarin, plymicol, canesten vaginalnu cremu. Već par godina koristim vagifem jednom tjedno jer nemam mjesečnicu 12 godina. Obavila sam ginekološki pregled i uzv kod dva ginekologa koji tvrde da sam ginekološki potpuno zdrava. Ranije sam imala problema sa kralježnicom, upalom živca i sl. Ne znam više što poduzeti pa vas molim za upute.

    Odgovoreno: 15. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalmnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com