Poštovanje, imam 41 godinu, u junu prošle godine sam imala menstruaciju, i poslije toga tek u septembru, otisla sam na pregled, rekla mi je da imam pojaćano bijelo pranje i propisala vaginalete, za tri dana sam dobila, poslije toga svaki mjesec je bilo redovno, a ove godine isti problem, u junu imala menstrucaiju, za 13 dana ponovo, pa za mjesec i po ponovo ali oskudna, i od tada nikako vise, znam da nisam trudna, da li su simptomi klimaksa, pošto imam češće glavobolje, nekad me vrućina obuzme, neka nemoć, i kao manji bol u kostima, a takodjer imam i predmenstrualne simptome, bol u grudima ali nema menstruacije?

    Odgovoreno: 14. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da cim dobijate menstruaciju (ili ako vam vas lekar izaziva mens,) da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da biste dobili terapiju.