Postovani/a, prije nekoliko dana uočila sam neobičan (sluzav i pomalo vodenast) bezbojni iscjedak iz svoje vagine. Mislila sam da nije ništa strašno, ali je postajalo sve gore i gore tj. Sve veća i veća količina toga je izlazila. Napomenula bih i da mu mjesečnica kasni već 7 dana i da inače imam jako neredovnu mjesečnicu od februara prošle godine kad sam je i prvi put dobila.

    Odgovoreno: 14. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Ako sumnjate na trudnocu, uradite test za trudnocu, inace vam savetujem da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da vam uzme bris.