Imam 28 godina i za zadnje cetiri godine sam imala problema sa trudnocom. Izgubila sam 2 bebe u prve 2 godine i sada sam trudna 22 nedelje 2 godine posle toga. Do sad je u ovoj trudnoci sve bilo u redu. Posto zivim u austriji juce sam u 22 nedelji imala ultrazvucni prehled color dopller jer se to ovde radi od 20 do 24 nedelje. Doktor mi je rekao da je sa bebom i njenim organima sve u redu ali (ako sam ga dobro razumela) krv ne protice do bebe ili kroz bebu jos kako treba i zakazao mi je konyrolu za 3 nedelje. Moje pitanje je sta to znaci i sta ako se to ne regulise za 3 nedelje? Posto ja ne verujem da mogu psihicki posle 4 godine cekanja bebe da izdrzim jos 3 neeelje i mnogo sam zabrinita. Hvala puno unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 13. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, ako je rekao da je sa bebom i njenim organima sve u redu, verovatno je rano da se vidi jasna cirkulacija, ponovim bez panike.