Postovani vec sam se javljala. Isal sam na folikulometriju 11 13 i 15ti dan ciklusa. Doktorka mi je rekla vise sitnih f bez izdvajanja i verovatno ciklus bez ovulacije. Imam jako neredovne cikluse i disbalans hormona i desni jajnik pco dok je levi u redu. Sada pod terapijom drzim hormone da kazem pod kontrolom i dobijam svaki mesec. Danas sam uradila lh test traku i pojavile su se dve crte iste jacine sto je poyitivan reyultat pa me yanima da li je moguce da mi je ovulacija sada 21dc? Cula sam da pco moze da utice na rezultat ali mi je lh uvek bio u granicama ref vrednosti.

    Odgovoreno: 13. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Da moze da bude kasna ovulacija jer zakasnjenje ovulacija nije retkost - predstoji ovulacija u sledecih 18-36 sati. Kada je test pozitivan, trebali bi ste planirati intimni odnos bez zastite