Dobro jutro javljam se ovim putem da mi odgovorite na jedno pitnje moja zena mima mucnine i nagon za povracanje. . Mucnina je drzi tokom cijelog dana i blagi bol je fisne u stomaku menstruacija je bila na 25 - 26 dana ali ovo je sad 28 dan i ima malu bas malu kolicinu krvi da izlazi e sad nzm dali je menstruacija ili je trudnoca ima skoro dvije nedelje od naseg odnosa i uzimali smo juce test preko urina i pokazuje negativan nalaz. . Jel za test jos rano ili sta vec. . Mucnina i malaksalost i nagon za povracanjem je drze i nepustaju. . . 1989 je godiste hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 13. 09. 2013.

Komentari na pitanje: #120219

    • Dr Rami Aburas 17. 09. 2013.

      Ne morate da imate uvek mucninu, sacekajte redovnu kontrulu za utvrdjivanje stanje trudnoce.

    • Postovani poslednji ciklus mi je bio 04. 08. 2013 i sledeci ciklus je trebao da bude 02. 09. 2013, a nije ga bilo, 03. 09. 2013 uradila sam bhcg i bio mi je 242, 7, to znaci trudnocu, problem je u tome da ja nemam mucnine kao sto sam imala u prvoj trudnoci i uopste ne oseam glad, i plasim se da nesto nije u redu, s obzirom da sam 08. 045. 2013 imala kiretazu zato sto se posteljica razvijala a bebe nije bilo, molim vas recite mi da li je to normalno sto se tako osecam>hvala