Poslednju menstruaciju imala sam 23. 07 koja mi je jako kasnila i sumnjali smo na trudnocu mada su svi rezultati pokazali suprotno. 19. 08 uradila sam test bio je negativan i pocela sam da pijem orgametril da bih odlozila menstruaciju zbog mora. Kada sam prestala da pijem posle tri dana nisam dobijala i vec je proslo 10 dana a i dalje ne dobijam uradili smo test koji je pokazao da je trudnoca prisutna. Trenutno sam jako zabrinuta da li ce orgametril koji sam pila nekih 10 dana nesto uticati na trudnocu i da li moze da naskodi bebi? Molim vas odgovorite mi jako sam zabrinuta

    Odgovoreno: 12. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, javite se vasem ginekologu da vas pregleda, orgametril nije pozeljan u trudnoci, ali vi ste ga pili kratko i u pocetku trudnoca, verovatno bice sve urudu.