Koristila sam orgametril da bih odlozila ciklus zbog letovanja, pila sam ga 10 dana, posle 7 dana sam dobila menstruaciju, medjutim sledeceg meseca nisam dobila, ima vec mesec i po dana. Sta bi moglo da bude u pitanju (mogucnost trudnoce je iskljucena) unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 11. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je mogucnost trudnoce iskljucena, onda verovatno doslo do hormonskog poremecaja, bez panike, javite se vasem ginekologu da vas pregleda i eventualno dam izaziva menstruaciju.