Dobar dan. Imala sam povecan sekret, te otisla svom ginekologu, nakon cega sam koristila macmiror vaginalete, i bilo je bolje. Medjutim, nakon par mjeseci, sekret se ponovo pojavila u enormnim kolicinama, pa sam ponovo posjetila dr. Uradila sam briseve, c+v, i ustanovljena je e. Coli. Doktorica mi je dala nitrofurantoin vagitorije (10 komada) , + citeral tablete, 2x1, 20 njih. . . Ono sto sam zaboravila pitati doktoricu je, da li ove vaginalete smijem poceti odmah koristiti, obzirom da mi je menstruacija u toku (5. Dan je danas, a traje inace 7/8 dana) , i da li je potrebno lijeciti partnera?? Partner je pio caj za prostatu i prije nego su ovi moji nalazi bili gotovi, jer je osjetio peckanje pri mokrenju, ucestalo mokrenje itd. . Hvala vam puno

    Odgovoreno: 11. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Vaginalete se ne koriste za vreme menstruacije, pocijete da ih koristite posle menstruacije, savetujem vasem partneru da se pregleda.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #120169

    • Gde mogu naci nitrofurantoin vagitorije? Gde god sam trazila nema ih...