Postovani, imam 30 godina i jos nikada nisam bila kod ginekologa, nemam nikakvih vidljivih problema, menstrualni ciklus mi je redovan, odnosi mi nisu bolni. Sada se trebam udati, a moj partner ima 37 godina. Jesam li punoooo zakasnila sa prvim posjetom ginekologu, jer sam slusanjem prijateljoca dobila veeeliki strah??? Hvala

    Odgovoreno: 11. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Svaka zdrava zena pozelno je bar jednom godisnje da poseti ginekologa i da uradi kompletan ginekoloski pregled, bez panike, nije kasno da posetite ginekologa.