Postovani jako sam zabrinuta mjesecnice su mi redovne ciklus je na svaki 28 dana, prosla mjesecnica je dosla u ocekivano vrijeme ali je bila oskudna, 19 dan ciklusa primjetila sam malo sukrvice, stalno idem na wc i ova mjesecnica mi je kasnila 4 dana, 5 dan se pojavilo malo krvi vise nesto roskasto test sam radila odma po izostanku mjesecnice sa podnevnim urinom i bio je negativan jako sam zabrinuta trenutno nisam u svojoj drzavi tako da nemogu ginekologu pomozite nekim savjetom unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, desava se da dodje do blagog hormonskog poremecaja ponekad, samo savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.