Postovani. . . Ovako pre godinu sam imala operaciju. . . Jedna dojka mi je bilo dosta uvecana u odnosu na drugu, lekari su kao uzrok naveli nezdrava hrana, nerviranje. . . Uglavnom posle operacije sam bila ok, i stvarno mi je ta dojka sada ista kao i druga. . . Pre jedno dvadesetak dana, sam osetila neke cudne kao probusene tacke na toj dojci, i kao da ispod dojke da mi je smeyurano. . . I pocinjem da osecam bol. . Pa me aazanima vase strucno misljenje, da li mislite da je to netso opasno. . . . ?? Ja svakako uskoro treba da idem na pregled, ali nzm da li da idem sto pre. . .: ) pozz

    Odgovoreno: 10. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Savateujem vam da se javite vaseg lekara da vas pregleda, jer na zalost ne mogu da vam pomognem bez pregleda, bez panike, samo pozelno da se pregledate sto pre.