Poštovani, zanima me da li postoji mogućnost da imam hlamidiju, ureaplazmu ili mikroplazmu ako su mi nalazi krvi u redu a urinokultura "ostala sterilna"? Na pregledu kod ginekologa mi je rečeno da je sve u redu, s tim što sam nedavno saznala da testovi na ove tri bakterije ne spadaju pod redovan pregled. Osećam blage bolove u donjem delu stomaka već dva meseca neprestano, a od nedavno i u leđima. Hvala

    Odgovoreno: 10. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Da upravo ste, ove tri bakterije ne spadaju pod redovan pregled, radi se kao poseban bris za svakog, medjutim savetujem vam da uradite i kolposkopski pregled da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com