Postovani. Pijem diane 35 koje su mi ukradene zajedno sa torbom 12. 7 posto je sve otislo, a popila sam samo 10 pilula odlucila sam da sacekam sledeci ciklus. Medjutim, dobila sam 16. 7. Od tad ciklus nisam imala. A pilule nisam pocela da pijem. Imam policisticne jajnike i povisene androgene, posebno testosteron, zato i pijem dijane. Danas mi je 52 dan, a simptome pms-a imam vec 2 nedelje. Test za trudnocu sam radila i negativan je. Sta mislite u cemu je problem i kada bi trebalo da posetim lekara? U napred hvala

    Odgovoreno: 10. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se vasem lekaru da vam izaziva menstruacija, zatim pocinjete ponovo da ih uzimate, inace trebali ste da kupite novu kutiju i da nastavite od 11 tableta do kraja.