"poštovana, zar nije dovolno kad sam vam rekao da ne pijete alkohol 2 sata pre i 2 sata posle izimanje pilule, ako vam kazem da ne utice, da li to znaci da sam vam rekao slobodno da pijete alkohol? Pozdrav" ne naravno, nego mi nista ne znaci kad mi kazete dva sata pre i dva sata posle zato sto to moze da bude iz drugih razloga a ne zato sto smanjuje ucinkovitost. Ostavili ste me zbunjenu. Pozdrav.

    Odgovoreno: 09. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Nisam zeleo da vas zbunim, zato sam vam bio rekao da je akolhol nije dobro konzumirati, alki u principu nije pozeljno piti alkohol dok uzimate odrezenu terapiju kao sto su sedativi, a kod hormonske terapije samo izbegavajte da pijete akohol 2 sata pre i 2 sata posle.